مدیریت آموزشگاه مایا خانم مریم حسن دوخت شاه بلاغی با مدرک تحصیلی مدیریت می باشد، ایشان تمام دوره های آموزشی را در رشته آرایشگری در ایران به پایان رسانیده و توانسته است، آموزش هایتکمیلی خود را در کنار اساتید بزرگ . بین المللی ادانه دهند و در حال حاضر با تیمی بسیار قوی متشکل از مربیان دلسوز و به روز در این حرفه در کنار هنرجویان عزیز می باشند.

 شعار آموزشگاه مایا، مهارت فنی، اخلاق حرفه ای و آموزش تا نهایت یادگیری می باشد.

آموزشگاه مایا افتخار دارد که در تمامی رشته های فنی حرفه ای مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور عزیزمان مدرک معتبر فنی حرفه ای قابل ترجمه برای امور مهاجرت ارائه می دهد.

دلیل انتخاب آموزشگاه مایا به عنوان بهترین آموزشگاه منطقه چیست؟

  1. سابقه ی فعالیت آموزشی: این آموزشگاه به طور رسمی در سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرده و مدیریت این آموزشگاه، خانم شاه بلاغی قبل از افتتاح رسمی مایا، سابقه ی ۱۰ سال آموزش و مربی گری در تمامی رشته های آرایشگری را دارند. ایشان تجربه ی قوی آموزشی خود به همراه نیروی فعال جوان را به عنوان آموزشگاه مایا ارائه نموده اند.
  2. رزومه کاری : سابقه آموزشی حدود ۲۰ ساله مدیریت آموزشگاه و مربیان به روز و توانایی آموزشگاه مایا باعث شده است که این آموزشگاه با ادعای قبولی ۱۰۰ درصد در بین آموزشگاه های فنی و حرفه ای جزو بهترین ها باشد و بهترین رزومه کاری، هنرجویانی می باشند که اکنون وارد بازار کار شده و باعث افتخار آموزشگاه مایا می باشند.
  3. محیط آموزشگاه : بزرگترین محیط آموزشی به تایید سازمان فنی حرفه ای ، به همراه مربیان دلسوز و محیطی آرام با رعایت موازین اخلاقی و امکانات و فضای آموزشی مناسب توسط آموزشگاه مایا به هنرجویان ارائه می گردد.
  4. شهریه ی آموزشی: شهریه بنابر استاندارد های اعلام شده از سازمان فنی حرفه ای بوده و در این آموزشگاه با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، از کار آموزان به صورت اقساط توافقی دریافت می گردد.
  5. نیاز سنجی هنرجویان: بر اساس توانایی های هنرجویان تدریس ها و آموزش انجام می شود و گاها حتی پس از اتمام دوره آموزشی مصوب سازمان فنی حرفه ای، به علت آموزش کامل هنرجو این دوره ادامه می باید، چرا که در این آموزشگاه ملاک اصلی آموزش کامل هنرجو می باشد.
  6. پشتیبانی هنرجو حتی پس از اتمام دوره: پل ارتباطی مایا با هنرجویان حتی بعد از اتمام دوره قطع نشده و معمولا مربیان و هنرجویان جهت رفع سوالات آموزشی در ارتباط می باشند.